PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
08.00 - 09.00 Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
09.00 - 10.00 Příprava na školku09.30 - 11.30
Pája
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Fitbox pro děti
Pro deti 5-8 let
16.00 - 17.00

Dancers 4 You16.00 - 17.00
Dancers 4 You
Zumba16.00 - 17.00
Pro deti 4-7 let
Andrea Z.
17.00 - 18.00 Dancers 4 You17.00 - 18.00
Dancers 4 You


Fitbox pro děti
Pro deti 9-12 let
17.00 - 18.00
Dancers 4 You17.30 - 18.30
Dancers 4 You


Spalování a posilování18.00 - 19.00
Monika V.


Kruhový trénink18.00 - 19.00
Táňa
Dancers 4 You17.00 - 18.00
Dancers 4 You


Zumba17.00 - 18.00
Pro deti 8-12 let
Andrea Z.
18.00 - 19.00 Pump fx18.00 - 19.00
Táňa


Cvičení na balonech
Od 15.10. 18
18.00 - 19.00
Andrea Z.


Jóga18.00 - 19.00
Squash
Radka
Tabata18.00 - 19.00
Nikol


Pump fx18.00 - 19.00
Aneta
Kruhový trénink18.00 - 19.00
Monika V.


Jóga
Power joga
18.00 - 19.00
Squash
Radka
Alpinning18.00 - 19.00
Andrea Š.


Kruhový trénink18.00 - 19.00
Monika V.
19.00 - 20.00 Tabata19.00 - 20.00
Nikol


Trampolínky19.00 - 20.00
Monika P.


Jóga
Power joga
19.00 - 20.00
Squash
Radka
Piloxing19.00 - 20.00

Alpinning19.00 - 20.00
Monika P.
Zumba19.00 - 20.00
Katka


Fitbox19.00 - 20.00
Nikol
Jóga19.00 - 20.00
Squash
Radka


Tabata19.00 - 20.00
Táňa


Alpinning19.00 - 20.00
Tina
Fitbox19.00 - 20.00
Hanka
20.00 - 21.00 Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
21.00 - 22.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Sobota

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Alpinning18.00 - 19.00
Andrea Š.
19.00 - 20.00 Alpinning19.00 - 20.00
Monika P.
Alpinning19.00 - 20.00
Tina
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

Čtvrtek

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Pump fx18.00 - 19.00
Táňa
Pump fx18.00 - 19.00
Aneta
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Cvičení na balonech
Od 15.10. 18
18.00 - 19.00
Andrea Z.
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Fitbox19.00 - 20.00
Nikol
Fitbox19.00 - 20.00
Hanka
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
16.00 - 17.00 Fitbox pro děti
Pro deti 5-8 let
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Fitbox pro děti
Pro deti 9-12 let
17.00 - 18.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
16.00 - 17.00 Dancers 4 You16.00 - 17.00
Dancers 4 You
17.00 - 18.00 Dancers 4 You17.00 - 18.00
Dancers 4 You
Dancers 4 You17.30 - 18.30
Dancers 4 You
Dancers 4 You17.00 - 18.00
Dancers 4 You
18.00 - 19.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Úterý

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Jóga18.00 - 19.00
Squash
Radka
Jóga
Power joga
18.00 - 19.00
Squash
Radka
19.00 - 20.00 Jóga
Power joga
19.00 - 20.00
Squash
Radka
Jóga19.00 - 20.00
Squash
Radka
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Kruhový trénink18.00 - 19.00
Táňa
Kruhový trénink18.00 - 19.00
Monika V.
Kruhový trénink18.00 - 19.00
Monika V.
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

Čtvrtek

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Piloxing19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
09.00 - 10.00 Příprava na školku09.30 - 11.30
Pája
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
08.00 - 09.00 Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
21.00 - 22.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa
PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Spalování a posilování18.00 - 19.00
Monika V.
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa
PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Tabata18.00 - 19.00
Nikol
19.00 - 20.00 Tabata19.00 - 20.00
Nikol
Tabata19.00 - 20.00
Táňa
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Středa

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Trampolínky19.00 - 20.00
Monika P.
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
16.00 - 17.00 Zumba16.00 - 17.00
Pro deti 4-7 let
Andrea Z.
17.00 - 18.00 Zumba17.00 - 18.00
Pro deti 8-12 let
Andrea Z.
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Zumba19.00 - 20.00
Katka
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

Rozvrh se načítá, prosím vyčkejte...
Rozvrh se načítá, prosím vyčkejte...
Rozvrh se načítá, prosím vyčkejte...